• arçelik çamaşır makinesi servisi

  Kaliteli ve garantili bir tamir hizmeti almak için telefon numarlarımızdan bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  0216 388 83 88

  0216 388 06 33

  0216 388 06 22

   
 • arçelik buzdolabı servisi

  Arızalanan beyaz eşya cihazınızı aynı gün içinde tamir ettirmek için servisimizi arayabilirsiniz.

  0216 388 83 88

  0216 388 06 33

  0216 388 06 22

   

Aynı Gün Servis

Servisimiz, donanımlı servis araçları ile arızalara gün içinde müdahale ediyor. Çağrı merkezimizi arayıp arızalı beyaz eşya cihazınızla ilgili servis talebinde bulunduktan sonra merkez size en yakın servis aracını yönlendirecektir. Belirttiğiniz arızalara göre donanımlı olarak gelen teknisyenler arızala cihaza yerinde müdahale ederek, arızayı yerinde gidermeye çalışacaktır.

 

Arçelik Buzdolabı Servisi

Ataşehir ilçesinde ikamet eden Arçelik buzdolabı kullanıcıları tüm arızalar için servisimizden destek alabilir. Bölgenin lider servisi her zaman yanınızda.

Ataşehir Buzdolabı Servisi

1 Yıl Garantili Hizmet

Servis olarak her zaman yaptığımız işin arkasındayız. Uzman teknikerler tarafından tamir edilen beyaz eşa cihazlarınıza 1 yıl süre ile garanti veriyoruz. Garanti dagilinde arıza tekrarı olan cihazlara servis olarak öncelik tanınır. Beyaz eşya cihazlarınızın emin ellerde garantili olarak tamir edimesi için servisimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz.

 

Tüm arızalara yerinde çözüm üretiyoruz. Arçelik marka cihazınızın sorunu ne olursa olsun Ataşehir şubemizi arayarak servis istediğinizde sizin cihazınızı eskigibi kullanabilmeniz için tüm imkanlarımızı kullanarak cihazınızı yerinde tamir ediyoruz.

 
Sitemizde ki marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aitir. Özel Servis olarak hizmet veriyoruz.